sale leszno miejsca na wesele leszno Renoma Leszno
sala renoma
renoma
Nasze wnętrza stwarzają świetne warunki do organizacji przyjęć okolicznościowych. Zorganizujemy: wesele, komunię, chrzciny, urodziny, komers, studniówkę, ....
wesele renoma
sala weselna leszno
sala lesznoprzyjęcia lesznosala restauracjamiejsce na weselesala na weselekontakt sala weselna
 
 

stypa leszno

Wesele

Komunia

Chrzciny / roczek

18-tka / urodziny

Studniówka / komers

Stypa

Inne przyjęcia okolicznościowe

 

Sala Renoma to nie tylko sala weselna. To także świetne miejsce na zorganizowanie komunii, chrzcin, osiemnastki, rocznicy, połowinek, studniówki oraz innych przyjęć okolicznościowych tak rodzinnych, szkolnych czy firmowych.

Przystępne ceny. Proponujemy bogate i urozmaicone menu na każdą okazję. Nie zapominamy jednak o cenach, które są na każdą kieszeń.

Kuchnia na miejscu. Wprawdzie sala to nie działająca cały dzień restauracja ale nasza sala posiada własną, w pełni wyposażoną kuchnię, w której przygotowujemy potrawy.

Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie. Sala wyposażona jest we wszystkie udogodnienia, które umożliwiają organizację imprez i przyjęć przez cały rok.

Winda dla niepełnosprawnych. Wprawdzie sala znajduje się na piętrze ale nie stanowi to przeszkody dla osób niepełnosprawnych. Winda bardzo szybko pomoże im dostać się do sali.

 

Kom. 506 167 208,  507 269 269,   e-mail: renoma@renoma-leszno.pl                                         © 2014 Sala Renoma

 


Reklama

pizzerie leszno      sala na wesele      wesele leszno portal